NOVINKY

Honda Miimo predstavená v Európe
Honda predstavila v Európe svoju prvú automatickú robotizovanú kosačku Honda Miimo...
Akčná ponuka minikultivátorov

Minikultivátory rady FG sú ľahké, efektívne a pohodlné a napriek malým rozmerom...
Hľadáme obchodných partnerov
Teraz Vám spoločnosť Honda Slovakia ponúka možnosť stať sa zástupcom spoločnosti Honda...
 
                       

 
 

SERVIS


 

Vzhľadom na to, že Honda pôsobí spoločne v oblasti automobilov, motocyklov a motorových strojov, bolo možné zaviesť systém dennej dodávky náhradných dielov z jej veľkých európskych logistických centier priamo k autorizovaným servisom. Aj vďaka využitiu modernej technológie Internetu pri objednávaní náhradných dielov to v praxi znamená, že každý autorizovaný servis motorových strojov Honda dostáva 75% celkového sortimentu náhradných dielov do 24 hodín a 97% do 48 hodín od objednávky priamo pred dvere.

Okrem toho všetci autorizovaní predajcovia motorových strojov Honda na Slovensku používajú informačný systém Global infotech obsahujúci všetky potrebné informácie ako sú interaktívne katalógy náhradných dielov, servisné a používateľské manuály a technické špecifikácie a informácie.

   

Pre výrobcov a potenciálnych výrobcov vlastných produktov s aplikáciou stacionárnych motorov Honda (tzv. OEM) poskytuje Honda prostredníctvom importéra Honda Slovakia s.r.o. technickú podporu pri zavádzaní aplikácií.

created by Isotoxin Industries s.r.o.
powered by iCORE 2