NOVINKY

Pozor na napodobeniny!
Vážení zákazníci, dovoľte nám vás upozorniť na falošného predajcu
produktov Honda...


Hľadáme obchodných partnerov
Teraz Vám spoločnosť Honda Slovakia ponúka možnosť stať sa zástupcom spoločnosti Honda...

Nové modely snehových fréz

Pre zimnú sezónu 2015/16 pripravila Honda možstvo noviniek...
 
                       

 
 

Nové modely snehových fréz 2015/16


 

Pre zimnú sezónu 2015/16 pripravila Honda hneď niekoľko noviniek. Nová generácia dvojstupňových snehových fréz Honda HSS 760A, HSS 970A a HSS 1380A sa vyznačuje ešte lepším používateľským komfortom, výborným výkonom a prináša množstvo nových funkcií.

Všetky dvojstupňové modely sú vybavené plynulou hydrostatickou prevodovkou pojazdu, spojkou zatáčania a elektrickým nastavením odhadzovacieho žľabu. Vďaka tomu umožňujú tieto frézy veľmi presné vyhadzovanie snehu a jednoducho sa ovládajú. Vďaka väčšej výške záberu a optimalizovanému mechanizmu podávacej závitovky sú nové snehové frézy Honda ešte účinnejšie. Prácu vám uľahčia aj nové LED svietidlá, kolesá resp. pásy s vylepšeným dezénom a ergonomicky usporiadaný ovládací panel.   

 

Pre menšie plochy sú určené nové jednostupňové snehové frézy HS 750 EMA a HS 750 EA s motorom GC 190. Tento nový výkonný 4-taktný motor štartuje bez námahy aj za chladného počasia. Sklápateľná rukoväť uľahčuje skladovanie frézy. Model HS 750 EA naviac disponuje ovládaním odhadzovacieho žľabu priamo na rukoväti. Viac technických informácií a ceny nových modelov nájdete v sekcií snehové frézy. Alebo si pozrite náš nový leták vo formáte pdf.


created by Isotoxin Industries s.r.o.
powered by iCORE 2